ТРИ ЖИВОТА УГАШЕНА У ПОЖАРУ, А ДОМ РАДИО БЕЗ ДОЗВОЛЕ Власници поново на оптуженичкој клупи
Dnevnik
Суђење власницима Дома за стара лица у Војки, у оквиру Удружења „Желим, могу, хоћу“, М. Ј. (30) и Ђ. Г. (32), који се терете за тешко дело против опште сигурности, требало би да буде настављено данас у Вишем суду у сремској Митровици, сазнаје „Дневник”.
.. nastavite čitanje ...