Több mint ezer alpinista mászta meg az idei szezonban a Mount Everestet
Magyar Szó
Több mint ezer alpinista mászta meg az idei szezonban a Föld legmagasabb hegyét, a Mount Everestet, de „a pontos számot még ellenőrizni kell" – közölte Himal Gautam, a nepáli turisztikai hivatal szóvivője. Az eddigi rekordot – Szerző: MTI/APA/AFP
.. nastavite čitanje ...