Objavljeno: Ponedeljak, 8. jun 2026. 09:30:00

Több mint ezer alpinista mászta meg az idei szezonban a Föld legmagasabb hegyét, a Mount Everestet, de „a pontos számot még ellenőrizni kell" – közölte Himal Gautam, a nepáli turisztikai hivatal szóvivője.
Az eddigi rekordot –
Szerző: MTI/APA/AFP