Током ове недеље грађани ће моћи без препрека код нотара за сву документацију, потврдило Министарство правде за РТС. Грађани већ десет дана нису у могућности да код нотара овере купопродајне уговоре, поклоне, оставине и друга документа у вези са непокретном имовином, јер је пао систем преко кога се раде овере. Из Министарства правде кажу да […]
Чланак Грађани ће опет моћи код нотара за сву документацију се појављује прво на .