Грађани ће опет моћи код нотара за сву документацију

Током ове недеље грађани ће моћи без препрека код нотара за сву документацију, потврдило Министарство правде за РТС. Грађани већ десет дана нису у могућности да код нотара овере купопродајне уговоре, поклоне, оставине и друга документа у вези са непокретном имовином, јер је пао систем преко кога се раде овере. Из Министарства правде кажу да […]

Чланак Грађани ће опет моћи код нотара за сву документацију се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...