Протеклог викенда, у суботу 6. јуна, у балон хали у Нишкој Бањи одржано је 1. коло Лиге Града Ниша у техничким дисциплинама теквондоа. На такмичењу је учествовало више нишких клубова, а најуспешнији је био КБС „Наисус“, који је укупно освојио импресивне 82 медаље – 30 златних, 26 сребрних и 26 бронзаних.