Ministar Đurić: Angola ostaje važan partner Srbije u Africi
Vesti Online

Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić razgovarao je danas sa ministrom inostranih poslova Republike Angole Teteom Antoniom o daljem jačanju tradicionalno prijateljskih odnosa i unapređenju sveobuhvatne saradnje dveju zemalja. Ministar Đurić je istakao da Srbiju i Angolu povezuju višedecenijske prijateljske veze, utemeljene na međusobnom poštovanju, solidarnosti i saradnji, koja se razvijala još od perioda […]

Чланак Ministar Đurić: Angola ostaje važan partner Srbije u Africi се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...