НОВИ САД ИМА НАЈСАВРЕМЕНИЈИ СИСТЕМ ГРЕЈАЊА У СРБИЈИ И У ЕВРОПИ Градоначелник Мићин обишао радове на буштини будуће топлане Мишелук ПРВИ ПРИМЕРНИСКОТЕМПЕРАТУРНОГ ГРЕЈАЊА
Dnevnik
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин обишао је данас радове на изворишту будуће топлане Мишелук која ће интегрисати обновљиве геотермалне ресурсе у нови, модеран систем даљинског грејања четврте генерације.
.. nastavite čitanje ...