Pavkov i Antonio potpisali Memorandum o jačanju ekološke saradnje Srbije i Angole
Euronews.rs - Najnovije vesti, udarne informacije, video, analize
Ministarka je dodala i da Memorandum o razumevanju ima za cilj uspostavljanje i unapređenje saradnje kroz razmenu informacija
.. nastavite čitanje ...