Подела картица за бесплатан улазак на београдске базене почиње у среду
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Градоначелник Београда Александар Шапић изјавио је да подела картица за бесплатан улазак на све отворене градске базене током целе летње сезоне почиње у среду, 10. јуна, као и да је ово четврта година заредом како Град Београд спроводи ту меру.
.. nastavite čitanje ...