Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je u Beogradu predsednika Angole Žoaa Manuela Gonsalveša Lorensa, čime je, posle gotovo pet decenija, otvoreno novo poglavlje u odnosima dve zemlje. Poseta angolskog predsednika, prva nakon 49 godina, protekla je uz najviše državne počasti ispred Palate Srbija, uz crveni tepih, intoniranje himni i počasni stroj Garde Vojske Srbije. Vučić […]
Чланак Predsednik Vučić i predsednik Angole razmenili najviša odlikovanja: Potpisano 10 važnih sporazuma се појављује прво на Vesti Online.