Više od 110 privrednika iz Srbije i Angole okupilo se danas u Palati Srbija na poslovnom forumu posvećenom jačanju ekonomske saradnje dve zemlje. Predstavnici kompanija razgovarali su o novim investicijama, partnerstvima i zajedničkim projektima, dok su nakon zvaničnog dela održani i direktni sastanci privrednika radi dogovora o konkretnim poslovima. Predsednik Privredne komore Srbije Marko Čadež […]
Чланак Preko 110 privrednika iz Srbije i Angole gradi nova partnerstva се појављује прво на Vesti Online.