СВЕЧАНО ОТВОРЕН 53. ИНФАНТ У НОВОМ САДУ Деценијама важан део позоришног живота града
Dnevnik
Чланица Градског већа за културу Мaja Чeрeмиџић Шaинoвић синоћ је присуствовала свечаном отварању 53. Интернационалног фестивала алтернативног и новог театра – ИНФАНТ, које је одржано на Великој сцени Новосадског позоришта, а Фестивал је отворен представом „Госпођа Ајнштајн“ у извођењу театра „Teatro de Fondo“ из Мадрида.
.. nastavite čitanje ...