Objavljeno: Utorak, 9. jun 2026. 15:44:12
На седници Већа народа Републике Српске, на којој ће се расправљати о Декларацији о затварању Канцеларије високог представника у БиХ, бошњачки делегати уложиће вето за заштиту виталног националног интереса. Нејасно је зашто се Бошњаци залажу за останак високог представника у БиХ, осим да по сваку цену раде против интереса Републике Српске.