У Школи за основно и средње образовање “Вукашин Марковић“ данас је организована акција уређења школског дворишта у којој су, поред ученика и наставника, учествовали и запослени у једној београдској фармацеутској кући, који су и покретачи ове акције. Уређењу школског дворишта се придружила и хуманитарна организација “Радост деци“ из Београда која је поклонила пригодне поклоне матурантима […]
Чланак Ученици школе „Вукашин Марковић“ показали колико заједнички рад може да допринесе лепшем и пријатнијем окружењу се појављује прво на .