Ухапшено 12 осумњичених у Новом Саду због корупције у МУП-у: Злоупотребом полицијских података странцима давали лажне идентитете
Dnevnik
Више јавно тужилаштво у Новом Саду саопштило је да је 9. 6. 2026. године, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције, ухапшено укупно 12 осумњичених због сумње на злоупотребе у вези са издавањем докумената и приступом службеним базама података.
.. nastavite čitanje ...