Objavljeno: Utorak, 9. jun 2026. 13:17:12
Више јавно тужилаштво у Новом Саду саопштило је да је 9. 6. 2026. године, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције, ухапшено укупно 12 осумњичених због сумње на злоупотребе у вези са издавањем докумената и приступом службеним базама података.