BANJALUKA – Prvi putnici promotivnog leta na relaciji Tivat–Banjaluka, koji realizuje kompanija „Er Montenegro“, sleteli su danas na Međunarodni aerodrom Banjaluka, čime je ozvaničeno uspostavljanje nove avio-veze između Republike Srpske i Crne Gore. Vršilac dužnosti direktora „Aerodroma Republike Srpske“ Valentina Kecman istakla je da je nova linija od velikog značaja za građane Republike Srpske, jer […]
Чланак Za samo 35 minuta do mora: Prvi avion iz Tivta sleteo u Banjaluku се појављује прво на Vesti Online.