Objavljeno: Sreda, 10. jun 2026. 15:30:40

A rendőrség négy személyt vett őrizetbe, köztük egy újvidéki középiskola felelős vezetőjét, mivel a gyanú szerint egy Belgrád területén működő illegális nyomdában több mint 120 hamis okiratot készítettek – írja a
Szerző: Magyar Szó online