Objavljeno: Sreda, 10. jun 2026. 12:15:59
Министарство за рад, запошљавање, борачка и социјална питања покренуло је програм „Међу својима“, са циљем да институције буду непосредније присутне међу грађанима и да се о њиховим потребама разговара директно, у срединама у којима људи живе и раде.