Objavljeno: Sreda, 10. jun 2026. 11:44:09
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje optuženima u slučaju "Generalštab", a odbranu je iznela sekretarka Ministarstva kulture Slavica Jelača koja je negirala krivicu i odbacila optužbe, dok v.d.direktora Republičkog zavoda za zaštitu spomenika Goran Vasić nije želeo da iznese odbranu uz obrazloženje da godinu dana trpi medijski linč i teror.