Otvoren skup "Građani na prvom mestu", cilj učešće građana u reformi javne uprave
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Četvrta regionalna konferencija "Građani na prvom mestu" u okviru regionalne inicijative WeBER počela je danas u Beogradu, a programska direktorka i tim lider inicijative Milena Mihajlović Denić izjavila je uoči otvaranja konferencije da je cilj inicijative da uključi građane i civilno društvo u proces reformi javne uprave.
.. nastavite čitanje ...