Objavljeno: Sreda, 10. jun 2026. 08:42:00
Četvrta regionalna konferencija "Građani na prvom mestu" u okviru regionalne inicijative WeBER počela je danas u Beogradu, a programska direktorka i tim lider inicijative Milena Mihajlović Denić izjavila je uoči otvaranja konferencije da je cilj inicijative da uključi građane i civilno društvo u proces reformi javne uprave.