Pao sa robom spremnom za ulicu: Uhapšen mladić (22) na Novom Beogradu - u autu krio više paketa marihuane i keš
Srbija Danas
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske stanice Novi Beograd, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su mladića (22) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
.. nastavite čitanje ...