Srpska atletičarka Adriana Vilagoš osvojila je treće mesto u bacanju koplja na mitingu Dijamantske lige u Oslu, gde je do dobrog plasmana došla u jakoj međunarodnoj konkurenciji. Takmičenje je održano u Norveškoj, a Vilagoš je ponovo odmerila snage sa Kineskinjom Ziji Jan i ostalim vodećim bacačicama u svetu. Do bronzane pozicije stigla je hicem iz […]
Чланак Srpska atletičarka osvojila bronzu u Oslu: Vilagoš među najboljima u svetu се појављује прво на Vesti Online.