Objavljeno: Sreda, 10. jun 2026. 18:22:00

A következő tanév iskolai munkaterve előirányozza, hogy az általános és középiskolás diákok egy napot az Expo 2027 szak-világkiállításon töltsenek – derül ki az oktatási minisztérium 2026/2027-es tanévre vonatkozó oktatási-nevelési naptárából.
Szerző: Magyar Szó online