После пет и по година на функцији спортског директора Славко Перовић напушта Фудбалски клуб Раднички, на чијем челу остаје Игор Конатар. Наредних дана очекује се озваничење сарадње са тренером Феђом Дудићем коме ће бити поверено формирање тима за наредну сезону. Раднички је у међувремену довео двојицу нових фудбалера, саопштено је данас на конференцији за медије […]
Чланак 10 минута: Очекује се озваничење сарадње са тренером Феђом Дудићем се појављује прво на .