Đedović Handanović: A MOL és a Gazprom Nyeft közötti megállapodás a következő lépés
Magyar Szó
Dubravka Đedović Handanović energetikai és bányászati miniszter ma kijelentette, hogy a MOL vállalattal kötött megállapodást követően most a magyar és az orosz fél közötti egyezségre várnak a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) többségi orosz tulajdonrészének megvásárlásáról, amelyet ezt követően az amerikai adminisztrációnak is jóvá kell hagynia, közli a Beta hírügynökség. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...