Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 13:20:42
Generalni direktor kompanije "Telekom Srbija" Vladimir Lučić izjavio je danas da je plan da do kraja ove godine ili u prvom kvartalu 2027. godine dođe do spajanja sa evropskim tržištem kada je reč o romingu, odnosno da do tada bude ukinut roming građanima Srbije za EU.