Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 11:45:00

NA srpskoj ambulanti u selu Staro Gracko noćas je razbijen prozor i pričinjena materijalna šteta, a rasuto staklo i napravu kojom je izvršen napad jutros su zatekli medicinska sestra i portir po dolasku na posao, saopštila je danas Kancelarija za Kosovo i Metohiju i dodala da će šteta na ambulanti biti sanirara u najkraćem roku.