ОБЕЗБЕЂЕН НОВАЦ ЗА ДОМ КУЛТУРЕ У СИВЦУ Селаковић: Кроз 'Градове у фокусу' ради се на ревитализацији културне инфраструктуре
Dnevnik
КУЛА: Министар културе Никола Селаковић и председница Општине Кула Весна Томић потписали су уговор којим је, кроз конкурс "Градови у фокусу", обезбеђено шест милиона динара за унапређење услова очувања културног наслеђа Дома културе у Сивцу, саопштило је данас Министарство културе.
.. nastavite čitanje ...