Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 11:05:00

Bukti novi rat! Dragan Đilas ostrvio se na društvenoj mreži "X" na dojučerašnjeg pajtosa Boška Jakšića. Đilas je reagovao na Jakšićev tekst u kom je pisao o SSP-u i Draganu Đilasu. Od toga da pritiskamo bilo koga da bude deo koalicije proevropskih stranaka, pa do toga da je juna 2024. Beograd bio lak plen za opoziciju - pisao je Jakšić.