Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 15:52:55
Адвокат Јована Филиповић изјавила је данас, након што је Основни суд привремених институција у Приштини пустио на слободу седморо директора образовних и здравствених институција са територије општине Грачаница, да су они дужни да се два пута недељно јављају такозваној косовској полицији, и истакла да ће се поступак наставити редовном процедуром.