Поступак против српских директора на Косову и Метохији се наставља у редовној процедури
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Адвокат Јована Филиповић изјавила је данас, након што је Основни суд привремених институција у Приштини пустио на слободу седморо директора образовних и здравствених институција са територије општине Грачаница, да су они дужни да се два пута недељно јављају такозваној косовској полицији, и истакла да ће се поступак наставити редовном процедуром.
.. nastavite čitanje ...