Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 13:06:00

"ORLOVE" nikad ne optisuj. Odbojkaši su na startu turnira Lige nacija u Braziliji pokazali protiv favorizovane Argentine pokazali da nisu došli da statiraju, već da se bore, dokazuju i napreduju. I uspeli su da nadigraju favorizovane "gaučose" i matiraju ih posle četiri godine - 3:1. Srbe u petak (21.30) očekuje težak okršaj sa Belgijom.