Više desetina zaposlenih u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP) "Beograd", sindikata i strukovnih udruženja građana predalo je danas svoja četiri zahteva Vladi Srbije, a ukoliko ne budu ispunjeni, najavili su da će se obratiti predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.