Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 13:41:50
Генерални директор Телекома Србија Владимир Лучић изјавио је да је план да грађани Србије до краја године или у првом кварталу 2027. користе мобилне услуге у земљама Европске уније без додатних трошкова роминга.