Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 13:37:02
Sećate li se bez čega niste mogli da zamislite svakodnevicu, pre nego što nam je telefon postao društvo čak i u toaletu (uvek i svuda)? Kada se u školu i na fakultet odlazilo sa rokovnicima, skriptama, a fiksne telefone najboljih drugara smo znali napamet? O fizičkom kontaktu i druženju "uživo" da ne govorimo?