Objavljeno: Četvrtak, 11. jun 2026. 13:54:12
Sedmoro Srba, direktora obrazovnih i zdravstvenih institucija sa područja opštine Gračanica, pušteni su danas iz pritvora, a određena im je mera obaveznog javljanja kosovskoj policiji do 19. juna, izjavio je za Tanjug advokat Nebojše Rašića, Bogdan Lazić.