Studenti u blokadi visokoškolskih ustanova u Beogradu najavili su za danas u 18 časova skup ispred Ustavnog suda, pod sloganom "Zaječar je naš", kako bi ukazali na izborne nepravilnosti tokom lokalnih izbora u tom gradu i ukazali da one nisu ispravljene.