A TSC a Bajnokok Ligájában!
Magyar Szó
A szerb női Szuperliga legutóbbi idényében a belgrádi Crvena zvezda és a topolyai TSC csapata szerezte meg az első két helyet, így az eredeti elképzelés szerint ez a két klub indulhatott volna a következő szezonban a nemzetközi porondon: a bajnoki címet megszerző piros-fehérek a Bajnokok Ligája-selejtezőiben, a második észak-bácskaiak pedig az Európa Kupában. Szerző: K.Zs.
.. nastavite čitanje ...