(ФОТО) МАЈА ГОЈКОВИЋ ОБИШЛА САБОРНИ ХРАМ Изузетно је важно улагати у културно наслеђе ПОЧИЊЕ РЕСТАУРАЦИЈЕ УНУТРАШЊОСТИ
Dnevnik
Председница Покрајинске владе Маја Гојковић обишла је заједно са Његовим високопреосвештенством митрополитом бачким Иринејом, Саборну цркву Светог великомученика Георгија и зграду Управе парохије Саборног храма.
.. nastavite čitanje ...