Na Medicinskom fakultetu u Beogradu na današnjoj sednici Saveta izabrana je nova dekanka prof. dr Milica Bajčetić, kao i pet prodekana. Među njima je i prof. dr Milena Balint, supruga ministra nauke i prof. dr Marija Zdravković, poslanica SNS-a i direktorka KBC Bežanijska kosa, javila je Nova.rs. Osim nje u prodekanskim redovima je i prof. […]