Крагујевцу дести пут понео титулу „Најхуманији град“

Црвени крст Србије је, у Свечаној сали Црвеног крста Србије, организоваo свечаност поводом Светског дана добровољних давалаца крви. Овом приликом на најсвечанији начин уручена су признања за најуспешније средине у давалаштву крви протекле године и награде за најуспешније ученике, овогодишње победнике на конкурсу „Крв живот значи“. И ове године, захваљујући даваоцима, који су у  прошлој […]

Чланак Крагујевцу дести пут понео титулу „Најхуманији град“ се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...