Objavljeno: Petak, 12. jun 2026. 12:10:00

Különös helyzetbe kerültek az Felszabadulás sugárút 94. alatti épület lakói: bár megvették, kiváltották az úgynevezett „ingyenes”, de a gyakorlatban csupán kedvezményes lakossági parkolókártyát, közvetlenül a saját házuk mögött nem használhatják. Emiatt előfordulhat, hogy az ablakuk alatt leparkolt autó büntetést varr a nyakukra, miközben a környék távolabbi részein gond nélkül parkolhatnak a kijelölt övezetben.
Szerző: TTT