Memorandum o razumevanju između Sjedinjenih Američkih Država i Irana uključuje različita pitanja, uključujući nuklearni program, ublažavanje sankcija i ukidanje blokade Ormuskog moreuza, izjavio je danas iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči.