Roditelji učenika Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" u Novom Sadu najavili su za danas ispred Ministarstva prosvete Srbije u Beogradu novo okupljanje, jer im je ministar prosvete na prethodnom sastanku obećao da će ponovo razgovarati 12. juna, ali nije zakazao sastanak.