Objavljeno: Petak, 12. jun 2026. 20:43:00
После решавања имовинско-правних односа и када и последњи власник буде исплаћен, почеће рушење "Стакленца“, на чијем месту ће бити изграђена будућа метро станица "Трг републике“. Путници ће се до перона спуштати 33 метра испод земље.