Više od 1.500 studenata u Novom Sadu potpisalo peticiju: Traže da ih ne iseljavaju iz studentskih domova tokom leta
Dnevni list Danas
Više od 1.500 studenata u Novom Sadu potpisalo peticiju: Traže da ih ne iseljavaju iz studentskih domova tokom leta 2Više od 1.500 studenata Univerziteta u Novom Sadu potpisalo je peticiju kojom zahtevaju da se ukine obavezno iseljavanje iz studentskih domova tokom letnjeg perioda i da im se omogući ostanak u domovima po redovnoj, subvencionisanoj ceni smeštaja.
.. nastavite čitanje ...