Председник Србије Александар Вучић састао се данас у Београду са министром спољних послова Грчке Јоргосом Герапетритисом, са којим је разговарао о даљем јачању односа две земље, европској перспективи региона, очувању мира и стабилности на Западном Балкану. „Срдачан и садржајан разговор о даљем јачању односа Србије и Грчке, европској перспективи региона, очувању мира и стабилности на […]
Чланак Вучић са Герапетритисом о даљем јачању односа Србије и Грчке и европској перспективи се појављује прво на .