Objavljeno: Subota, 13. jun 2026. 09:30:00

Csütörtökön este díszülésen köszöntötték az MTA Arany János-díjasait, dr. Pap Endrét és dr. Lukity Tibort. A Tudósklubban a Vajdasági Magyar Akadémiai Tanács díszülésén a vajdasági magyar tudományosság két kiemelkedő alakját, dr. Pap Endre matematikust és dr. Lukity Tibor egyetemi tanárt köszöntötték.
Szerző: TTT