Objavljeno: Subota, 13. jun 2026. 17:10:00

A horvát rendőrség őrizetbe vett 14 személyt, akik a gyanú szerint azért érkeztek Hvar szigetére, hogy fizikailag bántalmazzanak két szerb állampolgárságú idénymunkást – közölte a Spliti–Dalmáciai Rendőrkapitányság, írja az N1.
Szerző: Magyar Szó online