Objavljeno: Subota, 13. jun 2026. 15:10:00

Az újvidéki Felső Ügyészség ma közölte, hogy összesen 25 rendőrt és vámost tartóztattak le kenőpénz elfogadásának és adásának, valamint hivatali visszaélés gyanúja miatt, miközben további két gyanúsítottat még köröznek a hatóságok, írja az N1.
Szerző: Magyar Szó online