Korrupció gyanúja miatt 25 rendőrt és vámost tartóztattak le a badovinci határátkelőn
Magyar Szó
Az újvidéki Felső Ügyészség ma közölte, hogy összesen 25 rendőrt és vámost tartóztattak le kenőpénz elfogadásának és adásának, valamint hivatali visszaélés gyanúja miatt, miközben további két gyanúsítottat még köröznek a hatóságok, írja az N1. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...