"ORLOVI" OPET SILNI: Odbojkaši na turniru Lige nacija u Braziliji savladali i Belgiju - 3:1
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

PALA je i Belgija. Odbojkaši su na turniru Lige nacija u Braziliji posle Argentine ukrotili i „đavole“ – 3:1 (25:18, 24:26, 25:21, 25:22). „Orlovi“ se u subotu (16.00) sastaju sa domaćinom, Brazilom.
.. nastavite čitanje ...