У организацији Goethe-Instituta и Нишког културног центра, у Малој сали НКЦ-а од 15. до 18. јуна биће одржан програм „Филмови на путу“, који публици доноси избор награђиваних савремених филмова немачке и европске продукције. Улаз на све пројекције је бесплатан.